Bordslampa cloisonné
2016-02-21
363142
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, Kina, 1900-talets början, cloisonné, blomsterslingor mot blå fond, total höjd ca 50 cm
Smärre skador