Anna Palm akvarell
2016-02-21
363136
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ANNA PALM (1859-1924): Westkusten, signerad och daterad Anna Palm Westkusten -93, akvarell med täckvitt, ca 14 x 28 cm