Serveringsvagn
2016-02-24
363133
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, skivor i träimitation, höjd ca 65, 60x40 cm
Smärre slitage