Balinesisk dansös
2016-02-24
363090
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOEBEL, balinesisk dansös, stämplad FF243, i godset signerad Skrober, höjd ca 38 cm