Roland Svensson litografi
2016-02-21
363068
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Ödehemman Åland", signerad Roland S, 353/360, färglitografi, 35 x 27 cm