Klockor Japan
2016-02-22
363066
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KLOCKOR, 4 st, 1900-talets första hälft, Japan, metall, diameter ca 7,5-13 cm
Saknar käppar, bucklor