Odelberg Junior starkvinsglas
2016-02-22
362990
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KOSTA, starkvinglas, 8 st., "Odelberg Junior", 1900-tal, slipad och graverad dekor av fasetter och romber samt förgylld dekor, höjd ca 9 cm
Slitage