Matgrupp teak
2016-02-25
362982
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATGRUPP, bord samt 4 stolar, 1950/60-tal, teak, bord med utdrag, stolar med textilklädd sits, bord höjd 74,5 cm, 80x120/170 cm, sitthöjd 45 cm
Slitage, repor