Mark di Suvero
2016-02-22
362972
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARK DI SUVERO (USA, född 1933), Komposition, signerad di Suvero, 70/300, 22x30 cm,
PROVENIENS: Galleri Engström