Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LEKSAKSGITARR/ SAMLARGITARR, 1960-tal, Selcol England, motiv av Beatles med tryckta signaturer, längd ca 58 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, skada
362940
2016-02-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner