Olof Arborelius oljemålning
2016-02-20
362891
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OLOF ARBORELIUS (1842-1915): Man i turban, signerad och otydligt daterad, olja på duk, 63x48 cm
Retuscher, duklagningar