Fat
2016-02-26
362878
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FAT, porslin, Kina 1700-tal, dekor i famille rose av blommor, 43x37 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
slitage