Peter Nyborg oljemålning
2016-03-01
362837
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PETER NYBORG (Danmark, född 1937): Songs to avalon, signerad och daterad Nyborg 2011, olja på duk, ca 69x69 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg