Golvlampa Josef Frank
2016-02-22
362778
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOSEF FRANK, golvlampa, Svenskt Tenn, modellnummer 2326, stomme i mässing, höjd och sänkbar, total höjd ca 140 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Bruksslitage