Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOSEF FRANK, golvlampa, Svenskt Tenn, modellnummer 2326, stomme i mässing, höjd och sänkbar, total höjd ca 140 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Bruksslitage
362778
2016-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här