Lyktor Kina
2016-02-22
362777
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LYKTOR, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger av påfåglar, vardera höjd ca 17 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Nagg, sprickor