Bordslampor mässing
2016-02-22
362776
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 88 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Bruksslitage