Cecilia Haupt
2016-02-21
362735
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CECILIA HAUPT (född 1972): ur "längtans landskap", signerad Cecilia Haupt, numrerad 26/30, digital print, bladmått 54x54 cm