Joakim Allgulander
2016-02-20
362721
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Explorers", signerad Joakim Allgulander, numrerad 54/230, färglitografi, bladmått ca 45x74 cm