Joakim Allgulander
2016-02-20
362719
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Lost", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 36/240, färglitografi, bladmått ca 42x61 cm