Joakim Allgulander
2016-02-20
362680
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): White spot, signerad och numrerad Joakim Allgulander, 85/210, grafiskt blad, 36x30 cm