Enrico Baj färglitografi
2016-02-20
362662
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ENRICO BAJ (1924-2003): Kvinnohuvud, signerad baj och numrerad 39/60, färglitografi, motivmått 54 x 37 cm