Dosa Kina
2016-02-22
362634
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
DOSA, vitmetall, Kina, emaljarbete i blått och vitt, i form av scarabé, locket med folierat spegelglas, höjd ca 3, 8x6 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Skador