Skål Bertil Vallien
2016-02-22
362631
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTIL VALLIEN, skål, Boda Åfors, underfång i blått och gult, dekor av figurer, signerad Bertil Vallien Boda Åfors Unik 1806, höjd ca 11, diameter 15 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist