Bordslampa 1900-talets andra hälft
2016-02-22
362619
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, sten, i form av urna, total höjd ca 74 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Bruksslitage, en hänkel med lagning