Oljelampa märkt S Peterbourg
2016-02-22
362604
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OLJELAMPA, 1800-tal, märkt F. Knoop S Petersbourg, mässing, höjd ca 12 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist