Vägglystrar 1900-tal
2016-02-22
362586
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
VÄGGLYSTRAR, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, stomme i mässing, behängda med prismor, elektrifierade imitationsljus, höjd ca 38 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist