Peter Dahl Kyssen
2016-02-20
362572
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934), Kyssen, signerad och daterad Peter Dahl -78,385/460, färglitografi, 50 x 39,5 cm