Gustav Rudberg
2016-02-20
362571
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Landskapsmotiv, signerad Rudberg, olja på duk, ca 36x63 cm