Peter Dahl färglitografi
2016-02-19
362537
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Fredmans Epistel N:o 4, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, ca 42,5 x29,5 cm