Cigarettetui silver Ryssland
2016-02-19
362517
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CIGARETTETUI, silver, niellodekor i form av slingor, stämplad Moskva 1887, invändigt förgylld, 10 x 9 cm, vikt ca 185 g
Ytslitage, låsning fungerar ej