Magnus Creutz oljemålning
2016-02-19
362454
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MAGNUS CREUTZ (1909-1989): Stilleben, signerad Creutz, olja på pannå, 22x27 cm