Lars Tärning
2016-02-22
362437
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med bigaroer, signerad och daterad Lars Tärning -02, skiktmåleri på pannå, ca 6,5x32 cm