Klubbat för:
5 200 SEK
6 000 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, England, 1800-tal, fanérad i mahogny, skinnklädsel, pärlspikad, sitthöjd ca 38 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Renoverad, klädsel med slitage, en öronlapp ngt lös
362399
2016-02-22