K G Nilson färglitografi
2016-02-19
362355
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
K-G NILSON (född 1942): "Geometri", signerad och daterad K-G Nilsson 1985, 243/320, färglitografi, 30x39 cm