Oljemålning
2016-02-19
362331
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1800-tal): Kavalleriet gör halt, efter Wouverman, olja på duk, ca 35x41 cm
Smärre ytliga repor