Roj Friberg Tema
2016-05-16
362293
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ROJ FRIBERG (född 1934): Kustmotive, signerad RF samt daterad -92, blandteknink på papper, 21,5 X 23,5 cm
Ingår i Auktionen Västsvenska konstnärer
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg