Ljusstakar 1 par
2016-02-19
362268
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, rokokostil, importstämplar, fyllda bottnar, höjd ca 19 cm
Slitage