Bordslampa 1900-talets första hälft
2016-02-20
362262
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, s.k. Strindbergslampa, fot i mässing, vit glaskupa, höjd ca 37 cm
Bruksslitage