Salt- och pepparströare silver England
2016-02-22
362138
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SALT- OCH PEPPARSTRÖARE, sterlingsilver, England 1900-tal, oval form, raka, höjd ca 8 cm, vikt ca 130 g
Smärre bucklor