Cigarettetui
2016-02-18
362057
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CIGARETTETUI, 1900-talets första hälft, silver, Moskva, invändigt med förgyllning, 10x9 cm, vikt 170 g, med original etui
Smärre slitage