Abstrakt kompoition
2016-02-18
362034
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Abstrakt komposition, signerad a tergo, olja på duk, 67x37 cm