Else Hermnasson
2016-02-18
362011
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ELSE HERMANSSON (1900-1997): Landskap, signerad och daterad Else Hermansson 1946, olja på duk, ca 65x53 cm