Angelica Wiik färglitografi
2016-02-18
361951
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), "Räv-vän, signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 60x38 cm, oramad