Orientmatta Keshan
2016-02-18
361892
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, Keshan, ca 206x135 cm
Slitage, langetteringar samt kortsidor med smärre skador