Ljusstakar
2016-02-17
361889
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 2 par, silver, 1900-tal, höjd ca 7,5 cm
Gravyrer, slitage