Ampel
2016-02-17
361840
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
AMPEL, 1900-talets början, Karl Johan-stil, 3 ljusarmar, elektifierad, höjd ca 72 cm
Slitage