Dosa silver Isaac Sandbeck
2016-02-17
361792
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ISAAC SANDBECK, dosa med lock, silver, stämplad Stockholm 1814, invändigt förgylld, höjd 3,5, diameter 7,5 cm, vikt ca 115 g