Ulf Lundell färglitografi
2016-02-17
361765
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF LUNDELL (född 1949): "Hennes rygg" ur serien "Sånger", signerad Lundell, numrerad 106/200, färglitografi