Bägare silver
2016-02-17
361692
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÄGARE på fot, 2 st, silver, 1800-tal, varav en invändigt förgylld, 9-10 cm, vikt ca 128 g
Bucklor och ytskador, en fotfattning lös