Orientmatta
2016-02-25
361681
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ORIENTMATTA, old, Heriz, ca 295x220 cm
Smärre lagningar, baksida med smärre skador, något reducerad kortsida